מאמר

גופי תאורת לד למטבח  image
קח אותי לפרופילי אלומניום
קח אותי לגופי תאורה מיוחדים
קח אותי לצור קשר


גופי תאורת לד הם חסכוניים באנרגיה, מספקים המון אור ומעניקים המון גמישות עיצובית. מהסיבות הללו, בשנים האחרונות הפכה תאורת הלד לפופולרית ביותר בקרב מעצבים עבור בתים פרטיים או חללים מסחריים. תאורת לד יכולה להיות פונקציונלית בלבד, ממוקדת לנקודות ספציפיות, להאיר חדר שלם או להדגיש אזורים ולהוות אלמנט עיצובי מעניין.
 
גופי תאורת לד מתאימים במיוחד למטבח. אחת הסיבות המרכזיות לכך היא שתאורת לד היא בהירה ועוצמתית במיוחד. פס לדים למטבח יכול להאיר משטחי עבודה בצורה נוחה מאוד, במיוחד במקומות שבהם עובדים עם סכינים או כלי עבודה חדים אחרים. ככל שהמטבח מואר יותר כך הוא בטוח ונוח יותר לשימוש. ברגע שתתקינו גוף תאורה לד למטבח תרגישו בהבדל; מחדר צהבהב, חשוך יחסית וצריכת חשמל גבוהה תקבלו חדר מואר מאוד, בהיר, שכיף יותר לבשל בו וחוסך הרבה הרבה חשמל.
 
אז איך אפשר לשלב תאורת לד במטבח? בשנים האחרונות, בתים חדשים נבנים כמעט תמיד עם תאורת לד מובנת במטבח, בדרך כלל בצורת ספוטים. מנורת הלד מהווה בדרך כלל גוף התאורה המרכזי השופך אור לבן ובהיר לכל חלקי המטבח בלי יותר מדי מאמץ ובעיצוב מינימליסטי במיוחד. עם זאת, יש דרכים נוספות ומקוריות לשלב תאורת לד במטבח ולהפוך אותו למעניין ונוח יותר.
 
אחת הדרכים הפופולריות ביותר לשילוב פסי לד למטבח היא סביב האיים. במטבחים רבים האי הוא האלמנט המרכזי, והוא מושך הרבה תשומת לב. ככזה, האי דורש הרבה מחשבה בעיצוב שלו, כך שיהיה אלגנטי ופשוט, אך גם מעניין ומיוחד במקביל. תאורת לד בתחתית האי יכולה להוסיף הרבה עניין למטבח. אי מואר הוא בעל מראה יוקרתי מאוד, שיהפוך את המטבח לחדר שהוא הרבה מעבר לפונקציונלי.
 
תאורת הלד לא חייבת להגיע בצורה של פסים ובעיצוב מודרניסטי לחלוטין. מנורות לד משתלבות בכל גוף תאורה ומספקות תאורה לבנה ובוהקת, או צהבהבה-לבנה למראה רך יותר. בשנים האחרונות גם הנברשות הפכו לטרנד בעולם התאורה, ואנשים רבים משלבים נברשות במטבחים או בחדרי האוכל שלהם. אז למה לא לשלב בין שני הטרנדים? נברשת עם תאורת לד היא האיזון המושלם בין המודרני לקלאסי, עם תאורה איכותית ובהירה שמורכבת על גוף תאורה מעניין ובעל אישיות.
 
אם אתם מעוניינים בהרכבת תאורת לד, הגעתם למקום הנכון. חברת האניס טכנולוגיות בע"מ מתמחה בשיווק ובסיפוק גופי תאורת לד באיכות הגבוהה בישראל, ובאישור מכון התקנים הישראלי. אנחנו בהאניס מאמינים במוצרים איכותיים במחיר שווה לכל כיס. בהאניס - כל אחד יכול לצאת עם תאורה חדשה ומרהיבה. צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר. 
 טלפון:  08-9492018     |    דוא"ל:  Hannis11@gmail.com    |     כתובת:  אמסטרדם 5, אזור התעשייה שדרות, ישראל מפה